top of page

Plesni turnir - Split 2021


Plesni klub Lambada pojedinci

U subotu, 25.9. održao se bodovni turnir u standardnim i latinsko - američkim plesovima. Na natjecanju su sudjelovali pojedinci i parovi iz Plesnog kluba Lambada. Nakon ljetne pauze i plesnih priprema natjecanje u Splitu bilo je pravo osvježenje. Spremni plesači i plesačice pokazali su svoje plesno umijeće.Iva i Kristian - latin

Iva Dajak i Kristian Silić osvojili su 1. mjesto u standardnim i latinsko-američkim plesovima. "Bilo mi je super plesati i družiti se sa kolegama plesačima na ovom natjecanju, pogotovo zato jer je prvo nakon duže stanke i vidi se da smo svi napredovali u ovih nekoliko mjeseci. Drago mi je da smo nakon dugo vremena imali priliku natjecati se u Splitu jer je ipak to naš grad i drugačiji je osjećaj natjecati se kod kuće nego u nekom drugom gradu. Ovo natjecanje je bilo super za početak nove plesne sezone i nadam se da ćemo se također na budućim natjecanjima zabaviti i ostvariti dobre rezultate.", kaže Kristian Silić. "Ostvarili smo dobre rezultate iz čega se vidi da smo dobro napredovali i vježbali.", kaže Iva Dajak.

Kristian i Iva - standard

U pojedincima su članovi Pk Lambada osvojili 2 prva mjesta, 1 drugo i 2 treća mjesta. Evo što kažu naši članovi o natjecanju:


"Na natjecanju je bilo fenomenalno. Mislim da nam je svima to nedostajalo...od treniranja satima zbog priprema za natjecanja, ustajanja u zoru zbog brige o svakom detalju (šminke, frizure, haljine....)...bolne noge, umor....što nas tjera da odolimo svemu ovome? Odlučnost, želja za pobjedom, uzbuđenje koje osjećamo prije ulaska na podij...jednom kada uđemo zaboravimo na sve boli, sve probleme i tjeskobe. Kada uđemo, isključimo se iz svijeta... tu smo samo mi i glazba, a kada izađemo s podija opustimo mišiće i pokušamo shvatiti što smo upravo izveli dok slušamo mišljenje gledatelja i uzbuđeno iščekujemo rezultat!" - Lucija Jurašek

Lucija - latino plesovi

"Ovo je bilo moje prvo natjecanje te sa sigurnošću mogu reći da sam uživala u svakom trenutku. Na početku nisam bila ni svjesna da počinjem plesati. Imala sam osjećaj kao da sam u vakumu, izolirana od ostatka svijeta. Tog trenutka kroz mene je prošla svaka emocija; od treme i straha preko uzbuđenja i naleta energije do olakšanja i umora. Definitivno najljepši osjećaj na svijetu" - Antonia Masatović


".....Ovo nam je trebalo svima; da se prisjetimo koliko je lijepo sudjelovati na natjecanjima, a isto tako da se pripremimo za buduće plesne događaje." - Gabrijela Bešker


"Osjećam da sam dosta napredovala ovo ljeto. Jako sam zadovoljna kako sam otplesala. Bilo je super biti okružena s toliko pozitivne energije" - Ivana Vučemilo.


Lucija i Ivana - latinsko -američki plesovi

"Na plesnom podiju sam uživala i plesala što sam bolje mogla. Uvijek imam podršku od trenera i cura koje treniraju sa mnom što me motivira da na svakom sljedećem natjecanju plešem još bolje." - Ana Duplančić


".....iako se nisam natjecala osjećala sam tremu i sreću drugih natjecatelja. To je bilo moje prvo natjecanje koje sam gledala i jako sam se zabavila." - Eva Jelavić Šako


".....iako se nisam natjecao, imao sam potrebu biti podrška curama i sada sam malo upoznat s procedurom natjecanja što će olakšati odlazak na moje prvo natjecanje!" - Ivan Opuhač.


Drago nam je da su svi naši plesači zadovoljni svojim plesom i napretkom. Motivirani i zadovoljni nastavljamo s treninzima i pripremama za nova natjecanja u listopadu!


Plesni klub Lambada - sportski ples

コメント


bottom of page